Steve & Ben´s Top

čtvrtek 19. únor 2009 11:10

dokud se zpívá
foto: Klára H.

Před pár týdny jsme s kamarádem Benem vytvořili pro přátele žebříček nových písní, dostupných na internetu.

Žebříček vznikl tak, že jsme nejrůznějším svým známým rozeslali odkaz na dvacítku novinek (byly mezi nimi i nové nahrávky písniček dost starých a známých, jako třeba Etc... Proč ta růže uvadá), z níž každý mohl vybrat pět nejvydařenějších. Odpovědělo nám, myslím, šestatřicet lidí. Z jejich hlasů vyplynula první desítka písní.

Hlasovat v žebříčku lze pro tři písničky týdně. Vždy ve středu v noci vypadne píseň, která se umístila na posledním místě a je nahrazena novou. Hlasy se vynulují, vítězná píseň zapíše, a jede se nanovo. (Dnes je čtvrtek, takže zrovna začíná další kolo.) Některé písničky vypadnou brzy, ale jiné se na žebříčku drží a budou asi držet dlouho.

Zatím hlasovali hlavně naši kamarádi, průměrně okolo třiceti lidí, ale tímto chci pozvat i vás, kteří chodíte na můj blog. Pokud vás zajímají nové písničky, tak neváhejte, poslouchejte a hlasujte.

A tady je link: http://stepanhajek.mysteria.cz/zebricek/anketa.php

Štěpán Hájek

Štěpán Hájek

Štěpán Hájek

Jsem farář Českobratrské církve evangelické, na Lidovkách.cz píšu od dubna 2006. Články napsané před spuštěním nového systému, v soutěži i po soutěži, lze nalézt v rubrice Oblíbené blogy.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik